2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy energii elektrycznej na potrzeby obiektów ZWiK Szczecin, PWiK Gorzów Wielkopolski, ZWiK Świnoujście, GWiK Goleniów w 2027 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Szczecinie, Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp., Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Świnoujściu, Goleniowskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Goleniowie. 2.Zakres zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 6 do SWZ stanowiącym opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Nr sprawy 24/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (zwanej dalej "ustawą" bądź "ustawą Pzp"). Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień podobnych, o których mowa w art. 388 pkt 2 lit b) ustawy. 2. Uwaga! Na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Uwaga! Na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (Jednolity Europejski Dokument Zamówienia, zwany dalej także JEDZ). Zamawiający wezwie do złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (JEDZ) wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, zgodnie z Rozdziałem VI pkt 2 ppkt 1 SWZ. 3. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie działa w imieniu własnym oraz jako pełnomocnik w imieniu i na rzecz: Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Świnoujściu, Goleniowskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Goleniowie. 4. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. 5. Wadium należy wnieść w wysokości: 350 000,00 zł (słownie: trzysta pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100) przed upływem terminu składania ofert. Decyduje moment wpływu środków do Zamawiającego. 5. O udzielenie zamówienia może ubiegać się wykonawca, który nie podlega wykluczeniu z postępowania. Z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyklucza się wykonawcę, w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ust. 1, art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp oraz z uwagi na treść art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, a także , gdy w stosunku, do wykonawcy zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. Uwaga! na podstawie art. 393 ust. 4 w postępowaniu o udzielenie zamówienia sektorowego wykonawca nie podlega wykluczeniu w przypadku, o którym mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit h ustawy oraz w przypadku, o którym mowa w art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy, jeżeli osoba, o której mowa w tym przepisie została skazana za przestępstwo wymienione w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit h ustawy. Przesłanki wykluczenia zostały określone w dokumentach zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0008
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Szczecinie, Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp., Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Świnoujściu, Goleniowskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Goleniowie. 2. Kod CPV 09310000-5 Elektryczność 3. Zakres zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 6 stanowiącym opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Dostawy energii elektrycznej w 2027 r.