2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 2 szt. ciągników rolniczych dla Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa 2 szt. ciągników rolniczych dla Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie Zadanie 1 - dostawa ciągnika rolniczego z osprzętem do Rejonu Dróg Wojewódzkich we Włodawie Zadanie 2 - dostawa ciągnika rolniczego wraz z ładowaczem do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Zamościu – Obwodu Drogowego w Zamościu 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na wykonanie jednego lub dwóch wybranych przez siebie Zadań spośród Zadań wyszczególnionych w Opisie przedmiotu zamówienia.Dla każdego Zadania Wykonawca będzie wyłaniany oddzielnie, zgodnie z kryteriami oceny ofert opisanymi w SWZ. Sposób oceny ofert: Zad. 1 i zad. 2 - P= PC x 60% + PR x 10 % + PPP x 10 %+POBx10%+ PWA x10%, Z 3. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania w rozumieniu art. 257 PZP. 4. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 /WE, ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuje, że: — administratorem Pani/Pana danych osobowych jest dyrektor ZDW w Lublinie, ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262, Lublin, POLSKA, — z inspektorem danych osobowych Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie można skontaktować się za pomocą emaila (iod@zdw.lublin.pl ). Szczegółowe informacje dot. RODO znajdują się w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 6. Termin wykonania zamówienia: 111 dni od dnia podpisania umowy, 7. Termin związania ofertą 11.08.2026 r. 8. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania w rozumieniu art. 257 PZP.
Vorherige Bekanntmachung: 309365-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34390000 Zubehör für Zugfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - dostawa ciągnika rolniczego z osprzętem do Rejonu Dróg Wojewódzkich we Włodawie
Beschreibung: Zamówienie obejmuje :Zadanie 1 - dostawa 1 ciągnika rolniczego z osprzętem do Rejonu Dróg Wojewódzkich we Włodawie
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - dostawa ciągnika rolniczego wraz z ładowaczem do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Zamościu – Obwodu Drogowego w Zamościu
Beschreibung: Zamówienie obejmuje: Zadanie 2 - dostawę 1 szt. ciągnika rolniczego wraz z ładowaczem do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Zamościu – Obwodu Drogowego w Zamościu