434866-2025 - Ergebnis
Polen – Informationssysteme und Server – Dostawa systemu służącego do przechwytywania i rozpoznawania tablic rejestracyjnych (LPR) wykorzystujący strumień danych w technologii IP (Real Time Stream Protocol) wygenerowany za pośrednictwem Systemu Synology Surveilliance Station
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemu służącego do przechwytywania i rozpoznawania tablic rejestracyjnych (LPR) wykorzystujący strumień danych w technologii IP (Real Time Stream Protocol) wygenerowany za pośrednictwem Systemu Synology Surveilliance Station
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule pod klucz (dostosowanego do potrzeb użytkownika i spełniającego jego warunki systemu) systemu rozpoznawania i analityki tablic rejestracyjnych oraz danych skojarzonych. Zadanie obejmuje wdrożenie kompletnej aplikacji spełniając wymagania Opisu Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 2 SWZ) wraz z infrastrukturą sprzętową oraz szkolenia. 2. Realizacja zamówienia obejmuje: 1) analizę potrzeb zamawiającego 2) zaprojektowanie systemu zgodnie z potrzebami zamawiającego 3) przygotowanie dokumentacji systemu (dokumentacja projektowa) 4) dostawę, instalację, konfigurację, wdrożenie systemu testowego 5) analizę uwag zamawiającego wniesionych podczas eksploatacji systemu testowego 6) dostawę, instalację, konfigurację, wdrożenie systemu produkcyjnego uwzględniającego uwagi zamawiającego 7) aktualizację dokumentacji systemu (dokumentacja powykonawcza) oraz sporządzenie dokumentacji eksploatacyjnej 8) szkolenia dla przedstawicieli Zamawiającego 9) świadczenie usług gwarancyjnych wraz z usługami wsparcia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – wszelkie wymagania dla zamawianego systemu zawiera załącznik nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. 4. Wszystkie dostarczone produkty: a) muszą być fabrycznie nowe, nieużywane w innych projektach oraz nie starsze niż 24 miesięcy od daty produkcji, b) będą pochodziły z oficjalnego kanału dystrybucji na Polskę lub Unię Europejską dla danego producenta, c) zarówno Urządzenia, jak i ich elementy składowe wraz z systemami operacyjnymi oraz aplikacjami nie mogą znajdować się na aktualnej, na czas składania ofert liście elementów producenta przewidzianych do wycofania z produkcji, sprzedaży lub serwisowania 5. Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na dostarczony system zgodnie z danymi zawartymi w załączniku nr 2 SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), jednak nie krótszej niż 3 lat od daty zatwierdzenia końcowego protokołu odbioru, w tym do świadczenia usługi opieki autorskiej. Uwaga! Zamawiający przewiduje prawo opcji w powyższym zakresie, zgodnie z opisem zawartym w pkt IV.3 - Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji. 6. Wykonawca w ramach realizacji zamówienia zapewnia co najmniej 300 godzin pracy programistów/ inżynierów na poprawki i modyfikacje nie mieszczące się w zakresie opieki autorskiej lub gwarancji. Zamawiający nie dopuszcza, aby w roboczogodzinę wsparcia wliczać czas dojazdu. Uwaga! Zamawiający przewiduje prawo opcji w powyższym zakresie, zgodnie z opisem zawartym w pkt IV.3 - Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji. 7. Wszystkie dostarczone produkty i komponenty podlegają usłudze analizy, projektowania, instalacji, konfiguracji i wdrożenia w siedzibie Zamawiającego w Krakowie, ul. Mogilska 109. W ramach usługi instalacji Wykonawca zobowiązany jest do podłączenia urządzenia do zasilania, konfiguracji systemu oraz przeprowadzenia testów funkcjonalnych. UPS musi zawierać dokumentację techniczną w języku polskim, w tym instrukcję obsługi, schemat połączeń. Koszty transportu ponosi Wykonawca. 2. Termin wykonania zamówienia; Termin realizacji zamówienia: 1. Wykonawca zrealizuje przedmiot umowy w terminie do 18 tygodni od daty zawarcia umowy, nie później niż do 15.12.2025r. 2. Termin, o którym mowa w ust. 1 jest terminem zakończenia testów akceptacyjnych i odbioru całego Systemu. 3. Terminy zakończenia poszczególnych etapów realizacji Systemu określa harmonogram realizacji Umowy, przy uwzględnieniu założeń: 1) ETAP_1 – przeprowadzenie analizy i przygotowanie dokumentacji projektowej - do 3 tygodni od daty zawarcia umowy, 2) ETAP_2 – dostawa, instalacja, konfiguracja, wdrożenie systemu testowego – do 8 tygodni od daty zawarcia umowy, 3) ETAP_3 – dostawa, instalacja, konfiguracja, wdrożenie systemu produkcyjnego uwzględniającego uwagi zamawiającego wniesione na etapie testów – do 16 tygodni od daty zawarcia umowy; 4) ETAP_4 – aktualizacja dokumentacji systemu, sporządzenie dokumentacji eksploatacyjnej, testy akceptacyjne, odbiory – do 18 tygodni od daty zawarcia umowy. 4. Testy skuteczności działania systemu pod kątem odczytywania tablic rejestracyjnych będą realizowane w oparciu o filmy (strumienie) przygotowane przez Zamawiającego. Przykładowe filmy (strumienie) są załącznikiem do Opisu Przedmiotu Zamówienia. 5. Wykonawca zgłosi Zamawiającemu pisemnie gotowość do przystąpienia do testów odbiorowych. 6. W każdej z powyższej listy zagadnień testów odbiorowych muszą zostać przeprowadzone co najmniej trzy iteracje. Testy odbiorowe wykonuje Wykonawca pod nadzorem Zamawiającego. 7. Pozytywny wynik wszystkich testów odbiorowych będzie podstawą do sporządzenia protokołu odbioru systemu. Zamawiający informuję, że z zgodnie z art. 84 Ustawy Prawo zamówień publicznych przeprowadził Wstępne Konsultacje Rynkowe, których celem było uzyskanie informacji i doradztwa w zakresie możliwości systemu, poziomu modyfikacji systemu (dostosowanie parametrów systemu do potrzeb zamawiającego), testowania systemu (stworzenie środowiska testowego celem sprawdzenia parametrów analityczno-technicznych) oraz wdrożenia systemu (określenie terminu realizacji zamówienia oraz jego wdrożenia. Zamawiający informuje, że udział we Wstępnych Konsultacjach Rynkowych jest traktowany jako zaangażowanie w przygotowanie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Wykonawcy (uczestnicy), którzy brali udział w zorganizowanych Konsultacjach są zobowiązani uwzględnić ten fakt przy wypełnianiu formularza Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia. Jednocześnie Zamawiający podjął niezbędne środki w celu zapewnienia, że udział tychże Wykonawców (uczestników) w planowanym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie zakłóci konkurencji. Zamawiający w dokumentach przetargowych umieścił istotne informacje, które przekazał lub uzyskał w związku z zaangażowaniem Wykonawców (uczestników) w przygotowanie postępowania oraz wyznaczył odpowiedni termin na złożenie ofert.
Vorherige Bekanntmachung296526-2025
Interne KennungZP.18.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensWszelkie informacje dotyczące procedury zawarte są w dokumentach zamówienia udostępnionych na stronie prowadzonego postępowania https://malopolska-policja.ezamawiajacy.pl
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1: Dostawa systemu służącego do przechwytywania i rozpoznawania tablic rejestracyjnych (LPR) wykorzystujący strumień danych w technologii IP (Real Time Stream Protocol) wygenerowany za pośrednictwem Systemu Synology Surveilliance Station
Interne KennungZadanie 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Prawo opcji obejmuje: 1) Okres gwarancji oraz świadczenia usługi opieki autorskiej – maksymalnie 2 lata w prawie opcji Zamawiający dokona wyboru oferty, która gwarantuje okres gwarancji oraz świadczenia usługi opieki autorskiej przez okres 3 lat od daty zatwierdzenia końcowego protokołu odbioru, zaś pozostałe 2 lata okresu gwarancji oraz świadczenia usługi opieki autorskiej uzależnione będzie od posiadanych środków finansowych 2) Godziny pracy programistów/ inżynierów – maksymalnie 200 godzin w prawie opcji Zamawiający dokona wyboru oferty, która zapewni co najmniej 300 godzin pracy programistów/ inżynierów na poprawki i modyfikacje nie mieszczące się w zakresie opieki autorskiej lub gwarancji zaś pozostałe 200 godzin pracy programistów /inżynierów uzależnione będzie od posiadanych środków finansowych Skorzystanie z prawa opcji będzie zależeć od ceny oferty najkorzystniejszej oraz środków finansowych posiadanych przez Zamawiającego. O ewentualnym skorzystaniu z prawa opcji wybrany wykonawca zostanie powiadomiony przed zawarciem umowy. UWAGA! Wykonawcy zobligowani są wycenić prawo opcji w swoich ofertach (tj. wycenić całkowity zakres zamówienia w postaci 5 letniego okresu gwarancji oraz świadczenia opieki autorskiej oraz zapewnienia co najmniej 500 godzin pracy programistów/ inżynierów), zgodnie z zapisami w załączniku nr 1 do SWZ.