2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a instalace zařízení ETCS pro železniční kolejová vozidla LINT řady 846 a 832
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření smlouvy, na jejímž základě bude vybraný dodavatel realizovat dodávky a následnou instalaci mobilní části ETCS aplikační úrovně Level 2 (L2) vyhovující základní normě 3 (Baseline 3) ve verzi 3.6.0. Předmět plnění bude instalován zejména do již existujících železničních kolejových vozidel LINT řady 846, které jsou již nyní v běžném provozu, eventuálně do vozidel LINT řady 832. Nejedná se tedy o instalaci do nových železničních kolejových vozidel. Více viz ZD.
Interne Kennung: Dodávka a instalace zařízení ETCS pro železniční kolejová vozidla LINT řady 846 a 832
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednací řízení s uveřejněním probíhá ve dvou fázích, a to ve fázi kvalifikační a fázi nabídkové. Více viz ZD.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50223000 Instandsetzung von Lokomotiven, 51612000 Installation von Datenverarbeitungsanlagen, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající v navýšení celkového počtu dodaných a instalovaných ETCS (tj. nyní uvažovaných min. 7 ks do vozidel řady 846), a to v počtu - maximálně 4 ks dalších ETCS pro další vozidla LINT sériové výroby v rámci řady 846 - maximálně 4 ks dalších ETCS pro další vozidla LINT sériové výroby v rámci řady 832. Zároveň si Zadavatel vyhrazuje změnu závazku spočívající v rozšíření schválení zařízení příslušným orgánem tak, aby zařízení a vozidlo s instalovaným ETCS bylo schváleno i pro plný/ostrý provoz (tj. nikoliv pouze zkušební provoz) na území Slovenska. Více viz ZD. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění závazku ze smlouvy, a to v případě, že dojde k odstoupení ze strany Zadavatele podle čl. 18 závazného návrhu smlouvy. Více viz ZD.