2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług całodobowej ochrony osób i mienia w obiektach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Chorzowie oraz w podległych jednostkach organizacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług całodobowej ochrony osób i mienia w obiektach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Chorzowie oraz w podległych jednostkach organizacyjnych, w tym przebywających w budynkach pracowników i osób trzecich, w systemie bezpośredniej ochrony fizycznej, dozoru obiektów przy wykorzystaniu monitoringu elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych, podejmowania działań grup interwencyjnych, w następujących lokalizacjach: 1. Oddział ZUS w Chorzowie: 1.1. budynek główny ul. gen. H. Dąbrowskiego 45, 41-500 Chorzów; 1.2. budynek biurowo-produkcyjny ul. Lwowska 2 i 2a, 41-500 Chorzów; 2. Inspektorat w Katowicach ul. gen. J. L. Sowińskiego 2, 40-018 Katowice; 3. Biuro Terenowe w Mysłowicach ul. Kacza 6, 41-400 Mysłowice (możliwa zmiana lokalizacji lub całkowita likwidacja w trakcie realizacji zamówienia); 4. Biuro Terenowe w Rudzie Śląskiej ul. Niedurnego 75, 41-709 Ruda Śląska. Łączna maksymalna liczba roboczogodzin w okresie obowiązywania umowy dla wszystkich obiektów: 102 281 roboczogodzin, w tym: zamówienie podstawowe - 99 761 roboczogodzin, prawo opcji - 2 520 roboczogodzin. Termin wykonania zamówienia: 36 miesięcy od daty zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 30 czerwca 2025 r. od godz. 6:00. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 148452-2025
Interne Kennung: 060000.271.1.2025-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 102 281 Stunden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zakres zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia liczby roboczogodzin wskazanych w tabeli 7 Opisu przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 2 do SWZ) o 2 520 roboczogodzin pracowników kwalifikowanych w okresie realizacji umowy. Okoliczności skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z opcji w przypadku: 1. wprowadzenia stopni alarmowych przez Prezesa Rady Ministrów lub ministra właściwego ds. wewnętrznych; 2. wystąpienia sytuacji kryzysowych, o których mowa w art. 3 pkt 1 ustawy z dnia 26 kwietnia 2007 r. o zarządzaniu kryzysowym (Dz. U. z 2023 r., poz. 122 ze zm.); 3. wprowadzenia wyższych stanów gotowości obronnej państwa, o których mowa w § 4 i § 5 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 września 2004 r. w sprawie gotowości obronnej państwa (Dz. U. z 2004 r. Nr 219, poz. 2218). W sytuacji wystąpienia okoliczności, o których mowa w pkt 1, pkt 2 oraz pkt 3 Wykonawca zobowiązany jest do wzmocnienia ochrony obiektów objętych przedmiotem zamówienia, poprzez zwiększenie obsady kwalifikowanych pracowników ochrony w zakresie wymaganym przez Zamawiającego w terminie 3 godzin od otrzymania telefonicznego zgłoszenia takiej potrzeby przez Zamawiającego i na okres przez niego wyznaczony.