2. Verfahren
Verfahren
Titel: Havendijk Den Helder Nieuwe Diep/Nieuwe Werk/Visafslag
Beschreibung: De aanbestedingsprocedure betreft een Opdracht voor werken bestaande uit de Havendijk Den Helder delen Het Nieuwe Diep I & II, Het Nieuwe Werk en De Visafslag. Zie de aanbestedingsstukken
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45241000 Bauarbeiten für Häfen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1