2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wsparcie systemu ratownictwa jednostki OSP Wyżne poprzez zakup specjalistycznego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup specjalistycznego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyżnem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 7 do SWZ. Zadanie współfinansowane jest w ramach Priorytetu FEPK.02 FEPK.02 Energia i środowisko, Działanie FEPK.02.05 Adaptacja do zmian klimatu, Typy projektów: Rozwijanie systemów ratownictwa (zakup sprzętu oraz pojazdów do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zjawisk katastrofalnych lub poważnych awarii chemiczno-ekologicznych).
Vorherige Bekanntmachung: 247052-2025
Interne Kennung: ZP.OSP.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001