See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding schoonmaakdienstverlening voor SKPOEL, Markant-Leersaam en PCPO Midden-Brabant. i.s.m Contractables
Beschreibung: Europese openbare aanbesteding schoonmaak voor de MFA's in Etten - Leur. Binnen deze MFA's zijn onderandere actief SKPOEL, MarkantLeersaam en PCPO Midden Brabant.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
435031-2026 - Resultaat
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Europese aanbesteding schoonmaakdienstverlening voor SKPOEL, Markant-Leersaam en PCPO Midden-Brabant. i.s.m Contractables
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000