See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie przeglądów okresowych aparatury medycznej
Beschreibung: Świadczenie przeglądów okresowych aparatury medycznej - 96 zadań asortymentowych
Vorherige Bekanntmachung: 125323-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Przegląd automatycznych myjni endoskopowych prod. Olympus, Miele
Beschreibung: Przegląd automatycznych myjni endoskopowych prod. Olympus, Miele
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0031
Titel: Przegląd angiografu prod. Toshiba
Beschreibung: Przegląd angiografu prod. Toshiba
Interne Kennung: Zadanie 31
Los: LOT-0044
Titel: Przegląd mobilnego zestawu ECMO prod. Maqet
Beschreibung: Przegląd mobilnego zestawu ECMO prod. Maqet
Interne Kennung: Zadanie 44
Los: LOT-0059
Titel: Przegląd angiografu prod. Siemens
Beschreibung: Przegląd angiografu prod. Siemens
Interne Kennung: Zadanie 59
Los: LOT-0071
Titel: Przegląd pomp infuzyjnych P500 prod. Guangdong Biolight Meditech
Beschreibung: Przegląd pomp infuzyjnych P500 prod. Guangdong Biolight Meditech
Interne Kennung: Zadanie 71
Los: LOT-0084
Titel: Kalibracja pipet automatycznych prod. Medlab, Bio -Rad, Eppendorf
Beschreibung: Kalibracja pipet automatycznych prod. Medlab, Bio -Rad, Eppendorf
Interne Kennung: Zadanie 84
Los: LOT-0091
Titel: Przegląd spirometru Lungtest Basic prod. MES
Beschreibung: Przegląd spirometru Lungtest Basic prod. MES
Interne Kennung: Zadanie 91
Los: LOT-0093
Titel: Przegląd i roczna opieka serwisowa urządzeń do pomiarów hemodynamicznmych prod. Edwards Lifesciences
Beschreibung: Przegląd i roczna opieka serwisowa urządzeń do pomiarów hemodynamicznmych prod. Edwards Lifesciences
Interne Kennung: Zadanie 93
Los: LOT-0096
Titel: Przegląd urządzenia grzewczo chłodzącego do zabiegów kardiochirurgicznych prod. LivaNovaDeutschland Gmbh
Beschreibung: Przegląd urządzenia grzewczo chłodzącego do zabiegów kardiochirurgicznych prod. LivaNovaDeutschland Gmbh
Interne Kennung: Zadanie 96