See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia Związku Komunalnego Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina’’
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Usługa ubezpieczenia Związku Komunalnego Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina’’. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 3.3. 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 3.4. 66514110-0 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych 3.5. 66516100-1 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części: 4.1. Część I Zamówienia: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, c) ubezpieczenie maszyn budowlanych, d) ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń, e) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia. 4.2. Część II Zamówienia: Ubezpieczenia komunikacyjne a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, b) ubezpieczenie Auto Casco, c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, d) ubezpieczenie szyb samochodowych. 4.3. Część III Zamówienia: Ubezpieczenie środowiskowe a) ubezpieczenie odpowiedzialności za szkody w środowisku. 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 pzp. 8. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia przez Wykonawców wizji lokalnej. W wizji lokalnej będą mogli wziąć udział Wykonawcy, którzy złożą wniosek o udział w wizji lokalnej (Załącznik nr 15) ze wskazaniem lokalizacji, której ma dotyczyć wizja lokalna. Wnioski należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 27.04.2026 r. Po otrzymaniu wniosków Zamawiający prześle na adres mailowy podany we wniosku szczegółowy harmonogram wizji lokalnej dla poszczególnych lokalizacji.
Vorherige Bekanntmachung: 364299-2026
Interne Kennung: BZU/01/04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Zamówienia: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej
Beschreibung: Część I Zamówienia: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, c) ubezpieczenie maszyn budowlanych, d) ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń, e) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Część II Zamówienia: Ubezpieczenia komunikacyjne
Beschreibung: Część II Zamówienia: Ubezpieczenia komunikacyjne a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, b) ubezpieczenie Auto Casco, c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, d) ubezpieczenie szyb samochodowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Część III Zamówienia: Ubezpieczenia środowiskowe
Beschreibung: Część III Zamówienia: Ubezpieczenie środowiskowe a) ubezpieczenie odpowiedzialności za szkody w środowisku.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen