2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż 16 depozytorów kluczy do obiektów Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 16 depozytorów kluczy do obiektów Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji.
Interne Kennung: ZP/TINT/60/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 44521130 Verstärktes Sicherheitsschloss
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 16 depozytorów kluczy do obiektów Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do Zaproszenia, któremu Zamawiający nadał klauzulę poufności, bowiem zawarte w nim informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Zamawiającego 3. Przekazanie Wykonawcy Załącznika nr 2 do Zaproszenia będzie możliwe po złożeniu Zamawiającemu Wniosku o udostępnienie informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa wraz ze zobowiązaniem Wykonawcy o zachowaniu poufności, stanowiącym Załącznik nr 3 do Zaproszenia – zwanego dalej „Wnioskiem” – podpisanego przez osobę należycie umocowaną do reprezentowania Wykonawcy, co Wykonawca zobowiązany jest wykazać przy składaniu Wniosku w sposób wskazany w pkt. 4. Wniosek musi być sporządzony i przekazany w postaci elektronicznej oraz opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Zamawiający nie dopuszcza złożenia tego dokumentu w jakiejkolwiek innej formie, np. pisemnej. 4. Wraz z Wnioskiem, Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu dokument potwierdzający uprawnienie do reprezentowania Wykonawcy. Jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru albo ewidencji, dokumentem właściwym jest odpis albo informacja z Krajowego Rejestru Sądowego albo z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej albo z innego właściwego rejestru albo dokument na podstawie którego dokonuje się wpisu do właściwego rejestru albo ewidencji, np. uchwała właściwego organu Wykonawcy. W przypadku, gdy Wykonawcę reprezentuje pełnomocnik, wraz z pełnomocnictwem określającym jego zakres, przekazuje się dokument, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym. Postanowienia pkt 6.5-6.6 Zaproszenia stosuje się odpowiednio. 5. Załącznik nr 2 do Zaproszenia, po spełnieniu wymagań opisanych w pkt 3-4, zostanie przekazany Wykonawcy w formie zaszyfrowanego pliku, za pośrednictwem Platformy. Hasło do zaszyfrowanego pliku zostanie przesłane Wykonawcy na wskazany przez Wykonawcę we Wniosku nr telefonu komórkowego. 6. W przypadku złożenia wniosku o wyjaśnienie treści Załącznika nr 2 do Zaproszenia, Wykonawca zobowiązany jest do przekazania tego wniosku za pośrednictwem Platformy, w formie zaszyfrowanego pliku. Hasło do zaszyfrowanego pliku Wykonawca zobowiązany jest przesłać Zamawiającemu na nr telefonu komórkowego wskazany w Zaproszeniu, wg następującej kolejności: skrócona nazwa Wykonawcy, hasło do zaszyfrowanego pliku. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za brak dopełnienia przez Wykonawcę powyższych wymogów formalnych i niemożliwość odszyfrowania pliku w celu zapoznania się z treścią wniosku o wyjaśnienie treści Załącznika nr 2 do Zaproszenia. 7. W przypadku, w którym w postępowaniu Zamawiający będzie przekazywał informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa lub informacje ściśle związane z informacjami stanowiącymi tajemnicę przedsiębiorstwa, odnoszącymi się do treści Załącznika nr 2 do Zaproszenia, w celu zachowania ich poufności, nie zostaną one zamieszczone na Platformie i będą przekazywane jedynie temu Wykonawcy, któremu Zamawiający przekazał Załącznik nr 2 do Zaproszenia. 8. Zgodnie z art. 18 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że za poufne uważa się wszystkie informacje, które Zamawiający objął lub obejmie klauzulą poufności oraz informacje ściśle z nimi związane (np. wyjaśnienia treści Zaproszenia dotyczące informacji poufnych). 9. Klauzulą poufności objęty jest Załącznik nr 2 do Zaproszenia. Sposób przekazania Załącznika nr 2 do Zaproszenia oraz informacji poufnych lub informacji ściśle związanych z informacjami poufnymi odnoszącymi się do treści Załącznika nr 2 do Zaproszenia, został określony w pkt 3-7. 10. W przypadku, w którym w postępowaniu Zamawiający będzie przekazywał informacje poufne lub informacje ściśle związane z informacjami poufnymi inne niż wskazane w pkt 9, w celu zachowania ich poufności, zostaną przekazane Wykonawcy w jeden z następujących wybranych przez Zamawiającego sposobów: 10.1. osobiście w siedzibie Zamawiającego po uprzednim wyznaczeniu przez Zamawiającego konkretnego miejsca, daty i godziny odbioru, 10.2. przez posłańca na adres wskazany przez Wykonawcę, 10.3. za pośrednictwem Platformy. 11. Przekazanie informacji poufnych, o których mowa w pkt 10 Zamawiający może uzależnić od dopełnienia przez Wykonawcę stosownych formalności (np. podpisanie przez należycie umocowanego przedstawiciela Wykonawcy Wniosku o udostępnienie informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa wraz ze zobowiązaniem Wykonawcy o zachowaniu poufności lub Umowy o zachowaniu poufności). W przypadku przekazywania tych informacji w sposób określony w pkt 10.3., postanowienia pkt 5-7 stosuje się odpowiednio.