See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska Opis: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska. Zadanie podzielono na 11 zadań częściowych. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 5 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: IZW.271.1.18.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 5 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: opakowania z papieru i tektury.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: opakowania z papieru i tektury. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 5 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: opakowania ze szkła
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: opakowania ze szkła. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 5 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: opakowania z metali, opakowania wielomateriałowe, zmieszane odpady opakowaniowe, inne nie wymienione frakcje zbierane w sposób selektywny, opakowania z tworzyw sztucznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: opakowania z metali, opakowania wielomateriałowe, zmieszane odpady opakowaniowe, inne nie wymienione frakcje zbierane w sposób selektywny, opakowania z tworzyw sztucznych. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 5 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: odpady ulegające biodegradacji, odpady kuchenne ulegające biodegradacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: odpady ulegające biodegradacji, odpady kuchenne ulegające biodegradacji. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 5 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: gruz ceglany, zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06, tworzywa sztuczne, materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: gruz ceglany, zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06, tworzywa sztuczne, materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03, zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02, 17 09 03. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 5 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: tekstylia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: tekstylia. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 5 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: odpady wielkogabarytowe, urządzenia zawierające freony, zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne, baterie i akumulatory inne niż wymienione w 20 01 33
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: odpady wielkogabarytowe, urządzenia zawierające freony, zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne, baterie i akumulatory inne niż wymienione w 20 01 33. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 5 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone (np. środkami ochrony roślin I i II klasy toksyczności - bardzo toksyczne i toksyczne), farby, tusze, farby drukarskie, kleje
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone (np. środkami ochrony roślin I i II klasy toksyczności - bardzo toksyczne i toksyczne), farby, tusze, farby drukarskie, kleje i żywice inne niż wymienione w 20 01 27. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 5 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: zużyte opony
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: zużyte opony. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 5 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: leki inne niż wymienione w 20 01 31, odpady medyczne powstające w gospodarstwach domowych w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu substancji we krwi, w tym w szczegó
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska - selektywnie zebrane odpady komunalne: leki inne niż wymienione w 20 01 31, odpady medyczne powstające w gospodarstwach domowych w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu substancji we krwi, w tym w szczególności zużytych igieł i strzykawek. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja, a w szczególności zał. nr 5 do SWZ, tj. Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 11