See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek, cieków i kanałów na terenie działalności Zarządu Zlewni w Krośnie - Cz. 4 i 5”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: „Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek, cieków i kanałów na terenie działalności Zarządu Zlewni w Krośnie - Cz. 4 i 5”, w podziale na 14 części. Zamówienie składa się z następujących części: Część 1: „Utrzymanie potoku Nowa Rudzinka w km 0+000-5+207 i potoku Hrabeń w km 0+000-2+300 w m. Besko”, Część 2: „Utrzymanie potoku Siedliczka Południowa oraz Smoleń Wielki w km 0+000-0+420”, Część 3: „Konserwacja potoku Szlachcianka w km 0+000-6+775 w m. Rogoźnica, Wola Cicha, Głogów Młp, gm. Głogów Małopolski”, Część 4: „Utrzymanie potoku Młynówka w km 5+000 - 6+650 w m. Rakszawa gm. Rakszawa”, Część 5: „Utrzymanie cieku Odnoga Starego Wisłoka w km 0+000 – 3+500 w m. Krasne gm. Krasne”, Część 6: „Utrzymanie potoku (Pietrykówka) Sietnica w km 0+000-9+959”, Część 7: „Utrzymanie potoku Iwoniczanka w km 0+000-10+964 w m. Iwonicz, potoku Marcinek w km 1+217-3+416 w m. Korczyna i potoku Śmierdziączka w km 2+569-3+910 i w km 4+651-5+621 w m. Korczyna”, Część 8: „Utrzymanie potoku Głęboki w km 0+000-2+100 w m. Jaćmierz oraz na potoku Kurowy w km 0+000 - 2+000 w m. Wzdów”, Część 9: „Utrzymanie potoku Zmienniczka w km 0+000 - 12+090”, Część 10: „Utrzymanie potoku Młynówka w km 0+000-1+550 oraz potoku Górki w km 4+830”, Część 11: „Konserwacja odcinkowa potoku Bratkówka w km 0+000-3+200 w m. Bratkowice”, Część 12: „Konserwacja potoku Lubcza w km 0+000-0+580, 2+720-10+940, gm. Rzeszów i gm. Boguchwała”, Część 13: „Utrzymanie odcinkowe na potoku Mrowla w km 2+300-2+800 w m. Nowa Wieś, 8+900-11-000w m. Rudna Wielka, 11+100- 14+500 w m. Świlcza”, Część 14: „Wykonanie stałego nadzoru i obsługi eksploatacji urządzeń i obiektów wodnych na terenie Nadzoru Wodnego Łańcut”. Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach poszczególnych części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną część lub kilka wybranych części (nie więcej niż 4 części).
Interne Kennung: R.ROZ.2710.74.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych–zwanej dalej „ustawą Pzp”– oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. UWAGA!!! Dotyczy części 1 - 14. Stosownie do art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, nie zostaną mu przyznane. W przypadku unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie ww. przesłanki, Wykonawcom nie przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: „Utrzymanie potoku Nowa Rudzinka w km 0+000-5+207 i potoku Hrabeń w km 0+000-2+300 w m. Besko”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów; wygrabienie skoszonej trawy; wykoszenie porostów, ręcznie z dna cieków; usuwanie kożucha roślin pływających i porostów roślin korzeniących się; wygrabianie wykoszonych porostów z dna cieków; oczyszczenie z namułu wylotów drenarskich; rozbiórka zatorów, tam z gałęzi, błota i liści; ręczne usuwanie namułu z cieków; wykonanie podsypek; rozbiórka i wykonanie ubezpieczenia płytami betonowymi.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.74.2025 Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: „Utrzymanie potoku Siedliczka Południowa oraz Smoleń Wielki w km 0+000-0+420”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów; wygrabienie skoszonej trawy; wykoszenie porostów, ręcznie z dna cieków; usuwanie kożucha roślin pływających i porostów roślin korzeniących się; wygrabianie wykoszonych porostów z dna cieków; ręczne ścinanie i karczowanie krzaków; rozbiórka zatorów, tam z gałęzi, błota i liści.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.74.2025 Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: „Konserwacja potoku Szlachcianka w km 0+000-6+775 w m. Rogoźnica, Wola Cicha, Głogów Młp, gm. Głogów Małopolski”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów; wygrabienie skoszonej trawy; wykoszenie porostów, ręcznie z dna cieków; usuwanie kożucha roślin pływających i porostów roślin korzeniących się; wygrabianie wykoszonych porostów z dna cieków.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.74.2025 Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: „Utrzymanie potoku Młynówka w km 5+000 - 6+650 w m. Rakszawa gm. Rakszawa”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów; wygrabienie skoszonej trawy; wykoszenie porostów, ręcznie z dna cieków; usuwanie kożucha roślin pływających i porostów roślin korzeniących się; wygrabianie wykoszonych porostów z dna cieków; ręczne ścinanie i karczowanie krzaków; oczyszczenie z namułu przepustów rurowych; usunięcie z koryta odpadów.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.74.2025 Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: „Utrzymanie cieku Odnoga Starego Wisłoka w km 0+000 – 3+500 w m. Krasne gm. Krasne”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów; wygrabienie skoszonej trawy; wykoszenie porostów, ręcznie z dna cieków; wygrabianie wykoszonych porostów z dna cieków.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.74.2025 Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: „Utrzymanie potoku (Pietrykówka) Sietnica w km 0+000-9+959”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów; wygrabienie skoszonej trawy; wykoszenie porostów, z dna cieków wraz z wygrabieniem; ręczne ścinanie i karczowanie krzaków.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.74.2025 Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: „Utrzymanie potoku Iwoniczanka w km 0+000-10+964 w m. Iwonicz, potoku Marcinek w km 1+217-3+416 w m. Korczyna i potoku Śmierdziączka w km 2+569-3+910 i w km 4+651-5+621 w m. Korczyna”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów; wygrabienie skoszonej trawy; wykoszenie porostów, z dna cieków wraz z wygrabieniem; ręczne ścinanie i karczowanie krzaków; rozbiórka zatorów, tam z gałęzi, błota i liści.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.74.2025 Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: „Utrzymanie potoku Głęboki w km 0+000-2+100 w m. Jaćmierz oraz na potoku Kurowy w km 0+000 - 2+000 w m. Wzdów”.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.74.2025 Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: „Utrzymanie potoku Zmienniczka w km 0+000 - 12+090”.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.74.2025 Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10: „Utrzymanie potoku Młynówka w km 0+000-1+550 oraz potoku Górki w km 4+830”.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.74.2025 Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11: „Konserwacja odcinkowa potoku Bratkówka w km 0+000-3+200 w m. Bratkowice”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów; wygrabienie skoszonej trawy; wykoszenie porostów, z dna cieków wraz z wygrabieniem; usuwanie kożucha roślin pływających i porostów roślin korzeniących się.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.74.2025 Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12: „Konserwacja potoku Lubcza w km 0+000-0+580, 2+720-10+940, gm. Rzeszów i gm. Boguchwała”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów; wygrabienie skoszonej trawy.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.74.2025 Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13: „Utrzymanie odcinkowe na potoku Mrowla w km 2+300-2+800 w m. Nowa Wieś, 8+900-11-000w m. Rudna Wielka, 11+100- 14+500 w m. Świlcza”.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.74.2025 Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14: „Wykonanie stałego nadzoru i obsługi eksploatacji urządzeń i obiektów wodnych na terenie Nadzoru Wodnego Łańcut”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: wykoszenie porostów; wygrabienie skoszonej trawy; wykoszenie porostów, z dna cieków wraz z wygrabieniem; ręczne ścinanie i karczowanie krzaków; likwidacja ubytków ziemi na skarpach zbiornika; zbieranie śmieci, gałęzi i nieczystości z przelewu na zastawkach.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.74.2025 Część 14