See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Słońce dla Gminy Kartuzy – Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Kartuzy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej, dostawa oraz montaż instalacji fotowoltaicznych, klimatyzacji oraz pompy ciepła dla budynków użyteczności publicznej zlokalizowanych na terenie Gminy Kartuzy. 2. Inwestycja dofinansowana jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych 3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie następujących zadań: 1) Wykonanie dokumentacji projektowej, dostawa, montaż oraz uruchomienie instalacji fotowoltaicznej na następujących obiektach: a) Urząd Miejski w Kartuzach; ul. gen. Józefa Hallera 1, 83-300 Kartuzy (ID działki: 220502_4.0009.83/2): instalacja o mocy min. 15,3 kWp; b) Kartuskie Centrum Kultury; ul. Klasztorna 1, 83-300 Kartuzy; (ID działki: 220502_4.0003.59): instalacja o mocy min. 18,45 kWp; c) Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach; ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 10, 83-300 Kartuzy; (ID działki: 220502_4.0008.17/5): instalacja o mocy min. 39,6 kWp; d) Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach; ul. 3 Maja 14, 83-300 Kartuzy; (ID działki: 220502_4.0009.55): instalacja o mocy min. 31,05 kWp; e) Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach; ul. Wzgórze Wolności 1, 83-300 Kartuzy; ID działki: 220502_4.0005.1/43: instalacja o mocy min. 49 kWp lecz nie więcej niż 50 kWp; f) Szkoła Podstawowa w Kiełpinie im. Partyzantów Gryfa Pomorskiego – budynek szkoły; ul. Szkolna 29, 83-307 Kiełpino; (ID działki: 220502_5.0008.11/6): instalacja o mocy min. 38,7 kWp; g) Szkoła Podstawowa w Kiełpinie im. Partyzantów Gryfa Pomorskiego – budynek hali sportowej; ul. Szkolna 29, 83-307 Kiełpino; (ID działki: 220502_5.0008.11/6): instalacja o mocy min. 49k Wp lecz nie więcej niż 50 kWp; h) Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Wybickiego w Staniszewie; ul Kartuska 3, 83-328 Staniszewo; (ID działki: 220502_5.0021.388/6, 220502_5.0021.157/17): instalacja o mocy min. 39,6 kWp; i) Szkoła Podstawowa im. Leona Kąkola w Grzybnie; ul. Szkolna 12 83-300 Grzybno; (ID działki: 220502_5.0006.227): instalacja o mocy min. 32,4 kWp; j) Zespół Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej; ul. Chmieleńska 1, 83-324 Brodnica Górna; (ID działki: 220502_5.0002.235/1): instalacja o mocy min. 30,15 kWp; k) Przedszkole w Brodnicy Górnej; Brodnica Górna, ul. Ostrzycka, 83-324 Brodnica Górna; (ID działki: 220502_5.0002.676/5): instalacja o mocy min. 28,8 kWp; 2) Wykonanie dokumentacji projektowej, dostawa, montaż oraz uruchomienie systemu klimatyzacji w sali widowiskowej i pomieszczeniach biurowych budynku Kartuskiego Centrum Kultury, zlokalizowanego przy ul. Klasztornej w Kartuzach. 3) Wykonanie dokumentacji projektowej, dostawa, montaż oraz uruchomienie systemu pomp ciepła w budynku Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Wybickiego w Staniszewie – w ramach wymiany istniejącego źródła ciepła na olej opałowy. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje ponadto: 1) przyłączenie do wewnętrznej instalacji elektroenergetycznej wraz z uruchomieniem instalacji, serwisem i monitoringiem; 2) podłączenie instalacji do sieci elektroenergetycznej wraz ze zgłoszeniem przyłączenia instalacji do sieci dystrybucyjnej lokalnego operatora oraz PSP; 3) Opracowanie oraz dostarczenie (przekazanie) Zamawiającemu najpóźniej w dniu odbioru instalacji, dokumentację powykonawczą w formie papierowej w 2 egz. i w formie elektronicznej na nośniku pendrive; 4) Zapewnienie monitoringu online i opieki serwisowej, przez cały okres gwarancji 5) wykonanie i montaż tablicy informacyjnej zawierającej oznaczenia słowne programu oraz logo Polski Ład, zgodną z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7.05.2021 r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowe lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych ( Dz.U. 2021, poz. 953). Lokalizacja tablicy zostanie ustalona z Wykonawcą po zawarciu umowy; 5. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
Interne Kennung: ZP.271.17.2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 42511110 Wärmepumpen, 45331221 Installation von Teilklimaanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321200 Heizungsplanung, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen