2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Beschreibung: Określenie rodzaju transportu: publiczny transport zbiorowy (autobusowy), na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej, w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich; określenie sieci komunikacyjnej, na której będą wykonywane przewozy: powiatowe przewozy pasażerskie w publicznym transporcie zbiorowym (autobusowym), na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Powiatu Słupeckiego (praca eksploatacyjna ok. 600 000 wozokilometrów rocznie), dla której Powiat Słupecki jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego. Zawarcie umowy (umów) z operatorem (operatorami) przewiduje się (szacunkowo) nie wcześniej niż jeden rok od daty opublikowania ogłoszenia.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Publiczny transport zbiorowy (autobusowy) w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym - na liniach komunikacyjnych obejmujących obszar Powiatu Słupeckiego.