2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky plynových turbín od 40 do 60 MWe
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka plynových turbín včetně souvisejících služeb dle požadavků, podmínek, specifikací a ostatních údajů a informací, které jsou podrobně obsaženy v knize A a knize B zadávací dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42112300 Gasturbinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45315200 Turbinenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávky plynových turbín od 40 do 60 MWe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315200 Turbinenarbeiten, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou podrobně popsány v odst. 6.5 organizačně právní části zadávací dokumentace.