See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sporządzanie operatów szacunkowych – określenie wartości rynkowych lokali mieszkalnych i niemieszkalnych będących w zasobie AMW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi sporządzenia operatów szacunkowych – określenia wartości rynkowych lokali mieszkalnych i niemieszkalnych będących w zasobie AMW. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 4 - Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 248580-2026
Interne Kennung: BP-DZP.2610.36.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać pod adresem -https://amw.ezamawiajacy.pl Oferty należy przesyłać na adres podany powyżej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70300000 Diverse Dienstleistungen von Immobilienbüros gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wycena
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi sporządzenia operatów szacunkowych – określenia wartości rynkowych lokali mieszkalnych i niemieszkalnych będących w zasobie AMW.