43539-2026 - Ergebnis
Tschechien – Baugerät – Zavedení prvků cirkulárního hospodářství ve společnosti Andrla CZ s.r.o. – betonárna
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZavedení prvků cirkulárního hospodářství ve společnosti Andrla CZ s.r.o. – betonárna
BeschreibungPředmětem plnění zakázky je dodávka v souvislosti s realizací akce „Zavedení prvků cirkulárního hospodářství ve společnosti Andrla CZ s.r.o. – betonárna“. Konkrétně se jedná o dodávku horizontální stacionární betonárny pro míchání betonových směsí, která bude přizpůsobena pro zpracování druhotných surovin pro výrobu betonu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZavedení prvků cirkulárního hospodářství ve společnosti Andrla CZ s.r.o. – betonárna