See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa biletów i wejściówek z paskiem magnetycznym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa biletów oraz wejściówek do metra z paskiem magnetycznym (z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci paska zabezpieczającego) w liczbie nieprzekraczającej 18 000 000 (słownie: osiemnaście milionów) sztuk w okresie obowiązywania Umowy, z zastrzeżeniem postanowienia ust. 5. § 1 Wzoru umowy. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 175320-2026
Interne Kennung: 033/2026/FZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22459000 Tickets
5. Los
Los: LOT-0001