2. Verfahren
Verfahren
Titel: A06.51.2024 aanschaf 2 elektrische zijladers
Beschreibung: Gemeente Leiderdorp heeft 2 zijlader vuilnisauto’s met dieselmotor. Deze zijladers zijn aan vervanging toe. Leiderdorp heeft in het kader van de verduurzaming van het wagenpark ervoor gekozen om de huidige diesel zijladers te gaan vervangen door elektrische zijladers. De opdracht is om 2 elektrische zijladers inclusief onderhoudscontract van tien jaar te leveren. € 1.400.000,-
Interne Kennung: A06.51.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34139100 Fahrgestelle mit Führerhaus
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1