See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EcoEnergy – Balance of Plant
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba nových potrubních mostů včetně vybudování jejich základů, instalace potrubí a kabelových tras na potrubních mostech, dále modifikace stávajícího mostu, včetně úpravy stávajícího potrubí, kabelů a sítí, ocelových konstrukcí a základů potrubního mostu. Předmětem veřejné zakázky je také demolice stávajících potrubních mostů, vše v areálu zadavatele s ohledem na spojovací potrubí a rozvody mezi nově instalovanou technologií v rámci projektu EcoEnergy. Součástí předmětu veřejné zakázky je také úprava stávajících objektů palivového hospodářství kotle K11 vyvolaných nutnou změnou pro možnost postavení nového kotle K14 a přeložení elektrických kabelů vedoucích ke stávajícím technologiím. Bližší specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy o dílo. Podmínky pro tuto změnu a její obsah jsou vymezeny v Annex U vzoru smlouvy o dílo, která tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace. Tato změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky a týká se možné změny termínů provádění díla v důsledku změn klimatických podmínek.