2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pompen, besturingskasten en overige onderdelen voor rioolgemalen
Beschreibung: GSD zoekt een partner voor de komende 4 jaar voor het leveren, installeren, gebruiksklaar opleveren, onderhouden en aansturen van de gemalen. De opdracht omvat de levering van pompen, besturingen en mechanische- en civiele delen voor drukriolering en de levering van pompen en besturingen voor de hoofdgemalen. GSD verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst de beschreven producten af te nemen met een verwachte waarde van circa € 300.000 gemiddeld per jaar en circa € 1.200.000 in 4 jaar. U kunt hier geen rechten aan ontlenen. Maximumomvang van de raamovereenkomst: Gezien de onzekerheid over de afname van het aantal pompen en onderdelen door onvoorziene omstandigheden is de maximumomvang van de raamovereenkomst € 1.500.000. Zodra dit maximumbedrag bereikt wordt, eindigt de raamovereenkomst automatisch.
Interne Kennung: 2026 - 1698866
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122220 Abwasserpumpen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst wordt initieel afgesloten voor 1 jaar en kan drie keer met 1 jaar verlengd worden.