2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud W-installaties
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van het preventief en correctief onderhoud aan werktuigbouwkundige installaties. De specificaties van de uit te voeren werkzaamheden zijn opgenomen in Bijlage 7 en dienen te worden uitgevoerd in overeenstemming met het programma van eisen, zoals beschreven in Bijlage 1. Meer informatie vind u in de stukken. Bij elk van de genoemde objecten in paragraaf 2.2 zijn het 'Installatieoverzicht' (Bijlage 8) en het 'Filteroverzicht' (Bijlage 9) toegevoegd. Deze bijlagen vormen een integraal onderdeel van de opdrachtomschrijving en bepalen mede de omvang van het onderhoudswerk aan de W-installaties. Verder is de omvang van de opdracht afhankelijk van de projecten die worden uitgezet en is de waarde vooraf niet exact vast te stellen. De afgelopen jaren is bij benadering € 65.000 per jaar inclusief btw voor preventief onderhoud uitgevoerd en circa € 41.000 per jaar inclusief btw voor correctief onderhoud. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. In verband met de ontwikkelingen in de markt, zoals inflatie, schaarste aan vakmensen en stijgende materiaalprijzen verwacht Opdrachtgever dat haar kosten voor onderhoud de komende jaren zullen stijgen. De in de bijlagen vermelde aantallen en gegevens worden geacht juist te zijn, hoewel er in sommige gevallen afwijkingen kunnen voorkomen. Deze gegevens dienen als uitgangspunt, zodat inschrijvers hun aanbieding op een gelijke basis kunnen calculeren. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de genoemde omschrijvingen en aantallen. Eventuele aanpassingen of afwijkingen in de werkelijke onderhoudsbehoefte zullen tijdens de uitvoering van de opdracht worden afgestemd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1
435437-2025 - Mededinging
Nederland – Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen – Onderhoud W-installaties
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud W-installaties
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1