See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów wyposażenia linii laserowych w podziale na 11 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa elementów wyposażenia linii laserowych w podziale na 11 części- zgodnie z Tom III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia jest podzielony na części: Część 1: Dostawa soczewek sferycznych i akcesoriów Część 2: Dostawa filtrów optycznych Część 3: Dostawa soczewek i elementów polaryzujących Część 4: Dostawa elementów optycznych linii THz Część 5: Dostawa okien próżniowych Część 6: Dostawa okna Brewstera Część 7: Dostawa elementów optomechanicznych linii laserowych Część 8: Dostawa retroreflektorów Część 9: Dostawa manipulatorów do ultrawysokiej próżni Część 10: Dostawa manipulatorów do wysokiej próżni Część 11: Dostawa stolika przesuwnego
Interne Kennung: EZP.270.66.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38623000 Optische Filter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38620000 Polarisierende Stoffe, 38633000 Zielfernrohre, 38820000 Fernsteuerungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dostawa soczewek sferycznych i akcesoriów
Beschreibung: Część 1: Dostawa soczewek sferycznych i akcesoriów
Interne Kennung: EZP.270.66.2026 Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38620000 Polarisierende Stoffe
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Dostawa filtrów optycznych
Beschreibung: Część 2: Dostawa filtrów optycznych
Interne Kennung: EZP.270.66.2026 Część 2
Haupteinstufung (cpv): 38820000 Fernsteuerungsgeräte
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Dostawa soczewek i elementów polaryzujących
Beschreibung: Część 3: Dostawa soczewek i elementów polaryzujących
Interne Kennung: EZP.270.66.2026 Część 3
Haupteinstufung (cpv): 38620000 Polarisierende Stoffe
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Dostawa elementów optycznych linii THz
Beschreibung: Część 4: Dostawa elementów optycznych linii THz
Interne Kennung: EZP.270.66.2026 Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Dostawa okien próżniowych
Beschreibung: Część 5: Dostawa okien próżniowych
Interne Kennung: EZP.270.66.2026 Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Dostawa okna Brewstera
Beschreibung: Część 6: Dostawa okna Brewstera
Interne Kennung: EZP.270.66.2026 Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Dostawa elementów optomechanicznych linii laserowych
Beschreibung: Część 7: Dostawa elementów optomechanicznych linii laserowych
Interne Kennung: EZP.270.66.2026 Część 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38633000 Zielfernrohre
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: Dostawa retroreflektorów
Beschreibung: Część 8: Dostawa retroreflektorów
Interne Kennung: EZP.270.66.2026 Część 8
Haupteinstufung (cpv): 38633000 Zielfernrohre
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: Dostawa manipulatorów do ultrawysokiej próżni
Beschreibung: Część 9: Dostawa manipulatorów do ultrawysokiej próżni
Interne Kennung: EZP.270.66.2026 Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10: Dostawa manipulatorów do wysokiej próżni
Beschreibung: Część 10: Dostawa manipulatorów do wysokiej próżni
Interne Kennung: EZP.270.66.2026 Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11: Dostawa stolika przesuwnego
Beschreibung: Część 11: Dostawa stolika przesuwnego
Interne Kennung: EZP.270.66.2026 Część 11