435483-2025 - Ergebnis
Polen – Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere – Permeat serwatki
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPermeat serwatki
BeschreibungPermeat serwatki przeznaczoy dla trzody chlewnej w ilości 3000 kg. Produkt stosowany jest jako dodatek do pasz dla zwierząt gospodarskich. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Wymagane parametry techniczne i jakościowe: Zawartość w 1 kg: - laktoza min.80% - białko ogólne min 3,0% Czystość mikrobiologiczna: - bakterie coli (CFU/g) nieobecne - salmonella (CFU/25g) nieobecne - Enterobacteriaceae (CFU/g) nieobecne - grzyby i pleśnie (CFU/g) nieobecne - ogólna liczba drobnoustrojów (CFU/g) < 10 000 Okres przydatności do produkcji pasz – 12 miesiące od daty produkcji. Parametry techniczne: - postać mikrokapsułek o bardzo dobrej przesypowości, - produkt w postaci „laktozy bezwodnej”, niehigroskopijny. Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung333967-2025
Interne Kennung133/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
LosLOT-0001