2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wmo Hulp bij het Huishouden
Beschreibung: De gemeente Dalfsen wil raamovereenkomsten sluiten met aanbieders die Hulp bij het Huishouden aanbieden. Het aantal opdrachtnemers is niet op voorhand bepaald of beperkt. Om voor gunning in aanmerking te komen dient de potentiële opdrachtnemer te voldoen aan de gestelde eisen. De inkopende organisatie maakt in deze inkoopprocedure gebruik van het Bibob-onderzoek. De geraamde opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst is €16.300.000,- over de gehele looptijd inclusief opties en verlengingen. Ongeveer 650 inwoners hebben een indicatie voor Hulp bij het Huishouden.
Interne Kennung: 23.D.201
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeenten Dalfsen volgt een procedure SAS zonder EMVI. De tarieven van de producten zijn vastgesteld. Potentiële opdrachtnemers die voldoen aan de gestelde eisen komen voor een raamovereenkomst in aanmerking.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79622000 Überlassung von Haushaltshilfen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Dalfsen wil raamovereenkomsten sluiten met aanbieders die Hulp bij het Huishouden aanbieden. Het aantal opdrachtnemers is niet op voorhand bepaald of beperkt. Om voor gunning in aanmerking te komen dient de potentiële opdrachtnemer aan de gestelde eisen te voldoen. De geraamde opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst is €16.300.000,- over de gehele looptijd inclusief opties en verlengingen. Ongeveer 650 inwoners hebben een indicatie voor Hulp bij het Huishouden.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie hiervoor de verlengingsopties (herzieningsclausule) in de Inkoopdocumenten.