2. Verfahren
Verfahren
Titel: 24-timmars blodtrycksmätning
Beschreibung: Ramavtalsupphandling gällande 24-timmars blodtrycksmätning. Upphandlingen omfattar både hårdvara med tillhörande mjukvara i enlighet med upphandlingsdokumenten.
Interne Kennung: IN-IN25-0216
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: E-handel
Beschreibung: Se upphandlingsdokument
Interne Kennung: 1771690-0
Los: LOT-0002
Titel: Generell del
Interne Kennung: 1771691-1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: IN-IN25-0216
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1771690-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 1771691-1