2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów nieoznakowanych z napędem hybrydowym dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych (rok produkcji 2026) samochodów osobowych typu SUV, w wersji nieoznakowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. 2. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie warunki określone szczegółowo w załączniku nr 1.1 do SWZ - wycena ofertowa, będącym również specyfikacją techniczną. 3. W ww. załączniku należy podać wszystkie wymagane informacje oraz wypełnić wymagane pola (w tym wszystkie pola wykropkowane, w których należy wpisać w szczególności markę, typ, wariant, oznaczenie handlowe oferowanego pojazdu, parametry pojazdu, okresy gwarancji). Wykonawca w załączniku 1.1 do SWZ oświadczy, że zaoferowane przez niego pojazdy spełniają minimalne wymogi techniczne opisane szczegółowo w tym załączniku. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 339053-2026
Interne Kennung: 26/2.2.8/SZP/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych (rok produkcji 2026) samochodów osobowych typu SUV, w wersji nieoznakowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. 2. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie warunki określone szczegółowo w załączniku nr 1.1 do SWZ - wycena ofertowa, będącym również specyfikacją techniczną. 3. W ww. załączniku należy podać wszystkie wymagane informacje oraz wypełnić wymagane pola (w tym wszystkie pola wykropkowane, w których należy wpisać w szczególności markę, typ, wariant, oznaczenie handlowe oferowanego pojazdu, parametry pojazdu, okresy gwarancji). Wykonawca w załączniku 1.1 do SWZ oświadczy, że zaoferowane przez niego pojazdy spełniają minimalne wymogi techniczne opisane szczegółowo w tym załączniku. 4. Pojazdy muszą posiadać wyciąg ze świadectwa homologacji/świadectwo zgodności WE wystawiony zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.) lub Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2018/858 z dnia 30 maja 2018 r. w sprawie homologacji i nadzoru rynku pojazdów silnikowych i ich przyczep oraz układów, komponentów i oddzielnych zespołów technicznych przeznaczonych do tych pojazdów, zmieniające rozporządzenie (WE) nr 715/2007 i (WE) nr 595/2009 oraz uchylające dyrektywę 2007/46/WE (Dz. U. UE. L.2018.151.1). 5. Wykonawca złoży (wraz z ofertą) oficjalny katalog producenta/importera pojazdu bazowego z zaznaczonym modelem oraz wersją oferowanego pojazdu. 6. Miejscem dostawy będzie siedziba Zamawiającego: Wydział Transportu KWP w Lublinie, ul. Grenadierów 3, 20-331 Lublin. 7. Pojazdy muszą być objęte następującą gwarancją: - gwarancja na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne pojazdu, na którym wykonano zabudowę min. 24 miesiące bez limitu kilometrów lub 36 miesięcy z limitem 100 000 kilometrów przebiegu, - gwarancja na powłokę lakierniczą min. 36 miesięcy, - gwarancja na perforację elementów nadwozia min. 36 miesięcy, licząc od daty odbioru każdego z pojazdów przez Zamawiającego. 8. Zamówienie jest realizowane w ramach zadania: "Zakup samochodów z napędem hybrydowym dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie", dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. 9. Pojazdy muszą być oznakowane zgodnie z instrukcją oznakowania przedsięwzięć dofinansowanych ze środków WFOŚiGW w Lublinie. Przykładowe oznaczenie projektu wskazane zostało w załączniku nr 1.1 do SWZ „Wycena ofertowa” – pkt 1.7.4. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały zawarte w rozdziale IV SWZ oraz w pozostałych dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: 26/2.2.8/26/SZP/D