435540-2026 - Ergebnis
Niederlande – Industrielle Maschinen – Non Patterned Defectivity system (TNO38)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNon Patterned Defectivity system (TNO38)
BeschreibungNon Patterned Defectivity system TNO heeft het voornemen om een overeenkomst te sluiten met één (1) Opdrachtnemer voor de levering van één non‑patterned defectivity‑detectiesysteem, geschikt voor het detecteren van deeltjes en andere soorten defecten op 6”-wafers in een productieomgeving
Interne KennungWS2654114485
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionen- optioneel een 2e Non Patterned Defectivity system - optioneel een onderhoudscontract na afloop van de 24-maanden garantieperiode, en eventuele verlengingen daarop. - (non-) consumables - Alle eventuele additionele beschikbare opties (upgrades) welke direct gerelateerd zijn aan het systeem.