435563-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Immobiliendienste – Izbor izvajalca za pregled poročil o oceni vrednosti nepremičnine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izbor izvajalca za pregled poročil o oceni vrednosti nepremičnine
Beschreibung: Predmet javnega naročila je pregled celotnih poročil o oceni vrednosti nepremičnin, v okviru katerih gre praviloma za pregled poročil, ki jih je pripravil pooblaščeni ocenjevalec vrednosti nepremičnin. Ocena vrednosti mora biti skladna z Mednarodnimi standardi ocenjevanja vrednosti (v nadaljevanju: MSOV). Pregledovalcu praviloma v sklopu pregleda ne bo potrebno pripraviti lastne ocene vrednosti, pri čemer se pri posameznem naročilu po izrecnem naročilu s strani naročnika lahko izvede tudi pregled poročila o oceni vrednosti nepremičnine, z izdelavo lastne ocene vrednosti.
Interne Kennung: JN-75945
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 504527