435564-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Świadczenie usługi Asysty Technicznej i Konserwacji Aplikacji i Modułów Zintegrowanego Systemu Wspomagania Zarządzania Miastem OTAGO.
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi Asysty Technicznej i Konserwacji Aplikacji i Modułów Zintegrowanego Systemu Wspomagania Zarządzania Miastem OTAGO.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi Asysty Technicznej i Konserwacji Aplikacji i Modułów Zintegrowanego Systemu Wspomagania Zarządzania Miastem OTAGO. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt umowy wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 2 do Zaproszenia do negocjacji.
Interne KennungIT-07-1.271.9.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z opcji w zakresie usług jakie świadczyć zobowiązany jest Wykonawca, polegających na: 1) dostarczaniu na wniosek Zamawiającego Modyfikacji Aplikacji, na warunkach określonych w Umowie, 2) świadczeniu na wniosek Zamawiającego usług dotyczących Systemu OTAGO w zakresie nieobjętym asystą techniczną i konserwacją, na warunkach określonych w Umowie, w tym m.in. podniesienie wersji bazy Oracle, 3) wykonaniu na wniosek Zamawiającego Komunikatów zgodnie z procedurą określoną w Załączniku nr 6a do Umowy i świadczeniu w stosunku do wykonanych w ramach Umowy Komunikatów usług asysty technicznej i konserwacji na zasadach określonych w Załączniku nr 11 do projektu umowy stanowiącym załącznik nr 2 do Zaproszenia do negocjacji.