2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výpočetní cluster II.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka technického vybavení výpočetního clusteru. Součástí dodávky je návrh a kompletace dodávaných systémů a jejich funkčního propojení podle požadavků zadavatele, , uvedených v zadávací dokumentaci, jejich dodání a zajištění požadovaných záručních podmínek. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže určen ve specifikaci plnění (Příloha č. 5 dokumentace zadávacího řízení) a v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka technického vybavení výpočetního clusteru. Součástí dodávky je návrh a kompletace dodávaných systémů a jejich funkčního propojení podle požadavků zadavatele, uvedených v zadávací dokumentaci, jejich dodání a zajištění požadovaných záručních podmínek. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže určen ve specifikaci plnění (Příloha č. 5 dokumentace zadávacího řízení) a v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: Výpočetní cluster II.