See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Psykologisk rådgivning og krisehjælp til et antal fynske kommuner
Beschreibung: Udbuddet vedrører indkøb af psykologisk rådgivning, krisehjælp samt råd og vejledning til medlemskommuner af Fællesindkøb Fyn (FIF) samt Assens, Nyborg, Ærø og Svendborg Kommuner, som har forpligtet sig til at benytte den herved udbudte rammeaftale (herefter benævnt ordregiver). De forpligtede kommuner under FIF er Kerteminde, Langeland, Nordfyn og Fåborg-Midtfyn Udbuddet sker i henhold til Lovbekendtgørelse 2025-02-03 nr. 116 (Udbudsloven) §7, jf. Afsnit III, Indkøb af sociale og andre specifikke tjenesteydelser over tærskelværdien (light-regimet).
Vorherige Bekanntmachung: 292939-2026
Interne Kennung: 709074
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udbuddet sker i henhold til Lovbekendtgørelse 2025-02-03 nr. 116 (Udbudsloven) §7, jf. Afsnit III, Indkøb af sociale og andre specifikke tjenesteydelser over tærskelværdien (light-regimet).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
5. Los
Los: LOT-0000