See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i instalacja aparatury obrazowej tj. USG w ramach projektu pn.: " Poprawa dostępności do ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach" finansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027
Beschreibung: Zakup, dostawa i instalacja aparatury obrazowej tj. USG w ramach projektu pn.: " Poprawa dostępności do ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach" finansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do niniejszego SWZ (parametry techniczne)
Interne Kennung: 37/PN/AK/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1
Beschreibung: Aparat USG przenośny - 1 szt.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2
Beschreibung: Głowica do USG - 1 szt.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3
Beschreibung: Aparat USG na potrzeby Poradni Reumatologicznej - 1 szt.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4
Beschreibung: Aparat USG na potrzeby Poradni Diabetologicznej - 1 szt.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5
Beschreibung: Aparat USG na potrzeby Poradni Ortopedyczno-Urazowej - 1 szt.
Interne Kennung: Część nr 5