435658-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – WSZ-EP-6/2026 "Dostawa sprzętu jednorazowego i wyrobów medycznych"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWSZ-EP-6/2026 "Dostawa sprzętu jednorazowego i wyrobów medycznych"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego i wyrobów medycznych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy, w którym podano ilość przedmiotu zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 36 części (pakiety). Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na jedną, kilka lub wszystkie części. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ. Minimalny gwarantowany poziom wartości zamówień, do złożenia których zobowiąże się Zamawiający (minimalny gwarantowany poziom wykorzystania wartości umowy), został określony w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. Zamawiający nie dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. SWZ wraz z załącznikami Zamawiający udostępni na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1286986
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141640 Dränvorrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego i wyrobów medycznych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy, w którym podano ilość przedmiotu zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.SWZ wraz z załącznikami Zamawiający udostępni na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/1286986.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie dopuszcza możliwości skorzystania z prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelPakiet 2- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0003
TitelPakiet 3- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
LosLOT-0004
TitelPakiet 4- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0005
TitelPakiet 5- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0006
TitelPakiet 6- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0007
TitelPakiet 7- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0008
TitelPakiet 8- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0009
TitelPakiet 9- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
LosLOT-0010
TitelPakiet 10- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0011
TitelPakiet 11- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
LosLOT-0012
TitelPakiet 12- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0013
TitelPakiet 13- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0014
TitelPakiet 14- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0015
TitelPakiet 15- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0016
TitelPakiet 16- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0017
TitelPakiet 17- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0018
TitelPakiet 18- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0019
TitelPakiet 19- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0020
TitelPakiet 20- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0021
TitelPakiet 21- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0022
TitelPakiet 22- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0023
TitelPakiet 23- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0024
TitelPakiet 24- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0025
TitelPakiet 25- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0026
TitelPakiet 26- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0027
TitelPakiet 27- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
LosLOT-0028
TitelPakiet 28- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0029
TitelPakiet 29- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0030
TitelPakiet 30- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0031
TitelPakiet 31- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0032
TitelPakiet 32- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0033
TitelPakiet 33- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0034
TitelPakiet 34- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0035
TitelPakiet 35- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne
LosLOT-0036
TitelPakiet 36- Sprzęt jednorazowy i wyroby medyczne