2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa infrastruktury serwerowej, urządzeń do kopii zapasowych, urządzeń UTM, sprzętu komputerowego, oprogramowania, oraz świadczenia usługi SOC, w podziale na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury serwerowej, urządzeń do kopii zapasowych, urządzeń UTM, sprzętu komputerowego, oprogramowania, oraz świadczenia usługi SOC, w podziale na części. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu pn. „Wdrożenie e-usług w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii w Centrum Medycznym „Żelazna” sp. z o.o.” w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Wspierania Odporności. Umowa nr. KPOD.07.03-IP.10-0403/25/KPO/563/2025/405.
Interne Kennung: 38-W-D-02-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30213300 Tischcomputer, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Zakres nr 1: Dostawa sprzętu do rozbudowy serwerowni, urządzeń do kopii zapasowych, urządzeń UTM oraz Systemu Syslog
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych typu All-in-on
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer