435712-2025 - Ergebnis
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Dokumentacja na budowę sieci kanalizacji sanitarnej, wodociągowej i deszczowej w m. Stoszowice, Budzów i Srebrna Góra oraz sieci kanalizacji sanitarnej w m. Olbrachcice Wielkie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDokumentacja na budowę sieci kanalizacji sanitarnej, wodociągowej i deszczowej w m. Stoszowice, Budzów i Srebrna Góra oraz sieci kanalizacji sanitarnej w m. Olbrachcice Wielkie
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest zaprojektowanie kompleksowych robót mających na celu budowę / rozbudowę / wymianę infrastruktury wodno-kanalizacyjnej wraz z odtworzeniem terenu, a także budowę kanalizacji deszczowej do odwodnienia drogi wojewódzkiej wraz z przygotowaniem Dokumentacji projektowo-kosztorysowej i tym samym uzyskaniem pozwolenia na budowę odrębnie dla poniższych zakresów przewidzianych na terenie Gminy Stoszowice i odrębnie dla zakresu na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie. Zakresy do przeprowadzenia na terenie Gminy Stoszowice: Część 1.1 – Budowa i rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Stoszowice, Budzów i Srebrna Góra – stanowi ok. 31 km sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-tłocznej. Część 1.2 – Modernizacja (wymiana) sieci wodociągowej w miejscowości Stoszowice i Budzów – stanowi ok. 19 km sieci wodociągowej. Część 1.3 – Budowa kanalizacji deszczowej do odwodnienia drogi wojewódzkiej w miejscowości Stoszowice i Budzów – stanowi odcinki kanalizacji deszczowej wzdłuż drogi wojewódzkiej z ok. 46 wylotami. Zakres do przeprowadzenia na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie: Część 2.1 – Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Olbrachcice Wielkie - stanowi ok. 12 km sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-tłocznej. Przedmiot zamówienia obejmuje także sprawowanie nadzoru autorskiego. Opracowania będą sporządzone oddzielnie dla każdej z realizowanych części i z podziałem na poszczególne miejscowości. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III – Opis przedmiotu zamówienia. Gmina Stoszowice prowadzi postępowanie w części w imieniu i na rzecz Gminy Ząbkowice Śląskie. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych na poszczególne części.
Vorherige Bekanntmachung457173-2024
Interne KennungRR.271.9.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322200 Planung von Rohrleitungen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
TitelDokumentacja na budowę sieci kanalizacji sanitarnej, wodociągowej i deszczowej w m. Stoszowice, Budzów i Srebrna Góra oraz sieci kanalizacji sanitarnej w m. Olbrachcice Wielkie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation