2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kiinteistö Oy Lopen Terveystalo Lopenpaja / Eedilä / Sähköurakka
Beschreibung: Sähköurakka tarjousasiakirjojen mukaan ja urakka alistetaan erillisellä sopimuksella Rakennusurakkaan.
Interne Kennung: 619288
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000