2. Verfahren
Verfahren
Titel: Upphandling av ledningsgruppsutveckling
Beschreibung: Tullverket avser upphandla en (1) ramavtalsleverantör för ledningsgruppsutveckling.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:132000:Lot:1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
435725-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster – Upphandling av ledningsgruppsutveckling
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning