435753-2026 - Ergebnis
Polen – Anlegen von Rasen – BIEŻĄCE UTRZYMANIE ZIELENI W PASACH DROGOWYCH Zadanie: koszenie terenów zielonych, pielęgnacja żywopłotów i grabienie liści w latach 2026-2027.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBIEŻĄCE UTRZYMANIE ZIELENI W PASACH DROGOWYCH Zadanie: koszenie terenów zielonych, pielęgnacja żywopłotów i grabienie liści w latach 2026-2027.
Vorherige Bekanntmachung846124-2025
Interne KennungZDM-ZPU.26.19.2025 JL
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77342000 Heckenschnitt
5. Los
LosLOT-0001
TitelRejon D: Dz. Brzezinka, Dz. Stare Gliwice, Dz. Wojska Polskiego
Beschreibung2.4.1. Koszenie średnio intensywne Koszeniem objęte są tereny zielone o powierzchni 184.001 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235146 2.4.2. Koszenie ekstensywne Zakres koszenia obejmuje tereny zielone o łącznej powierzchni 33.645 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Krotność wykonywanych prac została określona w „Ramowym harmonogramie prac” oraz w „Formularzu cenowym”. Szczegółowy zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod adresem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235149 2.4.3. Koszenie dodatkowe Zakres koszenia obejmuje 20% łącznej powierzchni objętych koszeniem w rejonie (bez łąk kwietnych) to jest 43.530 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Nie przewiduje się krotności, powyższa ilość to łączna powierzchnia dodatkowego koszenia jaką Zamawiający może zlecić w trakcie trwania umowy. 2.4.4. Koszenie łąki kwietnej: Zakres koszenia obejmuje tereny zielone o łącznej powierzchni 27.605 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Krotność wykonywanych prac została określona w „Ramowym harmonogramie prac” oraz w „Formularzu cenowym”. Szczegółowy zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod adresem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235152 2.4.5. Grabienie liści. Grabieniem liści objęte są tereny o łącznej powierzchni 43.164 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235155 2.4.6. Pielęgnacja żywopłotów. Pielęgnacją żywopłotów objęte są ich ciągi o łącznej długości 1.566 mb. Na obszarze objętym zamówieniem znajdują się żywopłoty z różnych gatunków krzewów, charakteryzujące się zróżnicowaną wysokością i szerokością, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235158
Interne KennungZadanie nr 4
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji
LosLOT-0002
TitelRejon K: Dz. Szobiszowice, Dz. Kopernika, Dz. Obrońców Pokoju
Beschreibung2.11.1. Koszenie średnio intensywne Koszeniem objęte są tereny zielone o powierzchni 181.684 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235291 2.11.2. Koszenie ekstensywne Zakres koszenia obejmuje tereny zielone o łącznej powierzchni 3.609 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Krotność wykonywanych prac została określona w „Ramowym harmonogramie prac” oraz w „Formularzu cenowym”. Szczegółowy zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod adresem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235306 2.11.3. Koszenie dodatkowe Zakres koszenia obejmuje w każdym roku 20% łącznej powierzchni objętych koszeniem w rejonie (bez łąk kwietnych) to jest 37.058 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Nie przewiduje się krotności, powyższa ilość to łączna powierzchnia dodatkowego koszenia jaką Zamawiający może zlecić w trakcie trwania umowy. 2.11.4. Koszenie łąki kwietnej: Zakres koszenia obejmuje tereny zielone o łącznej powierzchni 1.300 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Krotność wykonywanych prac została określona w „Ramowym harmonogramie prac” oraz w „Formularzu cenowym”. Szczegółowy zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod adresem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235317 2.11.5. Grabienie liści. Grabieniem liści objęte są tereny o łącznej powierzchni 45.813 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235311 2.11.6. Pielęgnacja żywopłotów. Pielęgnacją żywopłotów objęte są ich ciągi o łącznej długości 3.571 mb. Na obszarze objętym zamówieniem znajdują się żywopłoty z różnych gatunków krzewów, charakteryzujące się zróżnicowaną wysokością i szerokością, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235314
Interne KennungZadanie nr 11