2. Verfahren
Verfahren
Titel: “Servicii de pază la sediile structurilor subordonate DGRFP laşi”
Beschreibung: „Servicii de pază la sediile structurilor subordonate DGRFP Iaşi ”Scopul principal al acordului-cadru este acela de a sprijini desfasurarea in conditii optime a activitatilor specifice ale DGRFP Iasi si structurilor subordonate. Orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire, cu respectarea termenului limita stabilit de autoritatea contractanta in instructiunile catre ofertanti/candidati - Sectiunea Comunicare, respectiv numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15 zile. Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari adresate de operatorii economici pana la termenul limita stabilit la sectiunea I.3), conform art. 27 alin (3) din HG 395/2016. Raspunsurile la solicitarile de clarificari cu privire la documentatia de atribuire vor fi publicate în SEAP, la Sectiunea ”Lista,clarificari, notificari si decizii” din cadrul anuntului de participare. Autoritatea contractanta stabileste urmatorul termen in care va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, respectiv cu 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor precizata in anuntul de participare.
Interne Kennung: 12
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: - LOT 1 - Servicii de pază la sediile Direcţiei Generale Regionale a Finanţelor Publice Iaşi, 5 sedii situate în judeţul Iaşi
Beschreibung: - 1 Post / 8 ore, zile lucrătoare, la sediul A.J.F.P Iaşi din bulevardul Nicolae Iorga nr. 10C; - 1 post / 8 ore, zile lucrătoare, la sediul A.J.F.P Iaşi din bulevardul Ştefan cel Mare şi Sfânt, nr. 47-49; - 1 post / 8 ore, zile lucrătoare, la sediul Serviciului Fiscal Municipal Paşcani din str. Gradiniţei nr. 2A; - 1 post / 8 ore, zile lucrătoare, la sediul Serviciului Fiscal Orăşenesc Hârlău; - 1 post / 24 ore la sediul Serviciului Fiscal Municipal Paşcani din str. Corbului, nr. 1. localitatea Paşcani.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: - LOT 2 - Servicii de pază la sediul Direcţiei Generale Regionale a Finanţelor Publice Iaşi, 1 sediu situat în judeţul Botoşani
Beschreibung: Servicii de pază la sediul Direcţiei Generale Regionale a Finanţelor Publice Iaşi, 1 sediu situat în judeţul Botoşani- 1 post / 8 ore, zile lucrătoare, la sediul A.J.F.P. Botoşani
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: - LOT 3 - Servicii de pază la sediul Direcţiei Generale Regionale a Finanţelor Publice Iaşi, 1 sediu situat în judeţul Bacău
Beschreibung: Servicii de pază la sediul Direcţiei Generale Regionale a Finanţelor Publice Iaşi, 1 sediu situat în judeţul Bacău - 1 post / 24 ore la sediul din str. 9 Mai, nr .33
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: - LOT 4 - Servicii de pază la sediul Direcţiei Generale Regionale a Finanţelor Publice Iaşi, 1 sediu situat în judeţul Neamţ
Beschreibung: Servicii de pază la sediul Direcţiei Generale Regionale a Finanţelor Publice Iaşi, 1 sediu situat în judeţul Neamţ - 1 post / 8 ore, zile lucrătoare, la sediul S.F.O. Tg. Neamţ.
Interne Kennung: 4