See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowych, mobilnych zespołów prądotwórczych (agregatów) na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łowiczu, Starostwa Powiatowego oraz jednostek organizacyjnych powiatu w ramach realizacji Programu OLiOC na lata 2025-2026 (Obszar II) na terenie powiatu łowickiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych, mobilnych zespołów prądotwórczych na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łowiczu oraz Starostwa Powiatowego w Łowiczu i Jednostek Organizacyjnych Powiatu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej, zwanym dalej Programem OLiOC, na terenie powiatu łowickiego. Zamawiający udziela zamówienia na dostawę nowych, mobilnych zespołów prądotwórczych (agregatów) w ramach realizacji Programu OLiOC w częściach: Część 1 - zespół prądotwórczy o mocy znamionowej min. 300 kW – 1 szt. Część 2 - zespół prądotwórczy o mocy znamionowej min. 100 kW – 2 szt. Część 3 - zespół prądotwórczy o mocy znamionowej min. 48 kW – 2 szt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Zespół prądotwórczy o mocy znamionowej min. 300 kW - 1 szt.
Interne Kennung: FIZ.272.17.2026 część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31121000 Stromerzeugungsaggregate
Los: LOT-0002
Titel: 2. Zespół prądotwórczy o mocy znamionowej min. 100 kW - 2 szt.
Interne Kennung: FIZ.272.17.2026 - część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Zespół prądotwórczy o mocy znamionowej min. 48 kW - 2 szt.
Interne Kennung: FIZ.272.17.2026 - część 3