See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MEPHARED 2 – Orientační systém kampusu – JŘBU
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba, dodávka a instalace prvků orientačního systému v novém kampusu MEPHARED 2 Univerzity Karlovy (UK) v Hradci Králové a ve stávající budově Výukového a výzkumného centra Univerzity Karlovy v Hradci Králové, a to včetně dopracování a úpravy grafických návrhů těchto prvků.
Interne Kennung: MEPHARED 2 – Orientační systém kampusu – JŘBU
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44423400 Schilder und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195000 Tafeln, 30195600 Anschlagtafeln oder Zubehör, 30192500 Overhead-Transparente, 22900000 Verschiedene Druckerzeugnisse, 44114250 Betonplatten, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel se vyhrazuje změnu doby plnění a ceny za podmínek podrobně upravených ve Smlouvě.