2. Verfahren
Verfahren
Titel: AD/ZP/64/26 Zakup transmisyjnego mikroskopu elektronowego wysokiej rozdzielczości z wyposażeniem i szkoleniem dla Politechniki Poznańskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup transmisyjnego mikroskopu elektronowego wysokiej rozdzielczości z wyposażeniem i szkoleniem dla Politechniki Poznańskiej. Zakup finansowany jest w ramach projektu FENG.02.04-IP.04-0007/24 pn. NSMET – Narodowa Sieć Metrologii Współrzędnościowej – rozszerzenie możliwości w zakresie pomiarów ultraprecyzyjnych i in-process metrology.
Interne Kennung: AD/ZP/64/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38511000 Elektronenmikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: AD/ZP/64/26 Przedmiotem zamówienia jest Zakup transmisyjnego mikroskopu elektronowego wysokiej rozdzielczości z wyposażeniem i szkoleniem dla Politechniki Poznańskiej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup transmisyjnego mikroskopu elektronowego wysokiej rozdzielczości z wyposażeniem i szkoleniem dla Politechniki Poznańskiej. Zakup finansowany jest w ramach projektu FENG.02.04-IP.04-0007/24 pn. NSMET – Narodowa Sieć Metrologii Współrzędnościowej – rozszerzenie możliwości w zakresie pomiarów ultraprecyzyjnych i in-process metrology