435837-2026 - Ergebnis
Polen – Militärfahrzeuge und zugehörige Teile – Dostawa elementów składowych do 155 mm dywizjonowych modułów ogniowych o kryptonimie „REGINA”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa elementów składowych do 155 mm dywizjonowych modułów ogniowych o kryptonimie „REGINA”
BeschreibungZamówienie dotyczy dostawy systemów funkcjonalnych (Baterii) stanowiących elementy składowe do dwóch 155 mm dywizjonowych modułów ogniowych o kryptonimie „REGINA” i pierwszej Baterii stanowiącego element składowy trzeciego dmo „REGINA” w zamówieniu podstawowym oraz systemów funkcjonalnych – drugiej i trzeciej Baterii stanowiących elementy składowe trzeciego dmo „REGINA” i systemów funkcjonalnych (Baterii) stanowiących elementy składowe do czwartego dmo „REGINA” w zamówieniu opcjonalnym
Interne KennungAU/58/VI/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35400000 Militärfahrzeuge und zugehörige Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35412300 Waffenträger, 35412500 Führungs- und Verbindungsfahrzeuge, 43800000 Werkstattausrüstung, 35410000 Gepanzerte Militärfahrzeuge, 35420000 Teile für Militärfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35412300 Waffenträger, 35412500 Führungs- und Verbindungsfahrzeuge, 43800000 Werkstattausrüstung, 35420000 Teile für Militärfahrzeuge
Menge2
Optionen
Beschreibung der OptionenDostawa systemów funkcjonalnych – drugiej i trzeciej Baterii stanowiących elementy składowe trzeciego dmo „REGINA” i systemów funkcjonalnych (Baterii) stanowiących elementy składowe do czwartego dmo „REGINA”.
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: AU/58/VI/2026
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35400000 Military vehicles and associated parts
Additional classification (cpv): 35412300 Armoured weapon carriers, 35412500 Command and liaison vehicles, 43800000 Workshop equipment, 35410000 Armoured military vehicles, 35420000 Parts of military vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 35412300 Armoured weapon carriers, 35412500 Command and liaison vehicles, 43800000 Workshop equipment, 35420000 Parts of military vehicles
Quantity: 2
Options: