43585-2026 - Ergebnis
Polen – Sprengstoffe – Dostawa środków bojowych zestaw nieelektrycznych systemów do inicjacji materiałów wybuchowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa środków bojowych zestaw nieelektrycznych systemów do inicjacji materiałów wybuchowych
BeschreibungDostawa środków bojowych zestaw nieelektrycznych systemów do inicjacji materiałów wybuchowych/DOiB/ cz. 15
Vorherige Bekanntmachung197734-2025
Interne KennungZP-23/DOiB/2025 część 15
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24600000 Sprengstoffe
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa środków bojowych zestaw nieelektrycznych systemów do inicjacji materiałów wybuchowych/DOiB/ cz. 15
43585-2026 - Wyniki
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Poprzednie ogłoszenie197734-2025
Wewnętrzny identyfikatorZP-23/DOiB/2025 część 15
Rodzaj proceduryOgraniczona
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 24600000 Materiały wybuchowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001