2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenrenovatie en rooien bomen Ridderkerk
Beschreibung: De opdracht omvat het renoveren van groenvakken en het rooien van bomen gelegen binnen de gemeentegrenzen van de gemeenten Ridderkerk. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: • tijdelijke voorzieningen • rooien en aanplanten beplanting • rooien en aanplanten bomen • opbreken en aanbrengen verharding • verwijderen en aanbrengen houtconstructies • verwijderen en aanbrengen van straatmeubilair • grondwerk • aanleg en renovaties gras- en bloem- /bollenvegetaties • watergeven bomen en beplanting Van aannemer wordt verwacht, indien nodig, aan meerdere deelopdrachten tegelijkertijd te kunnen werken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Perceel Ridderkerk
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een RAW-raamovereenkomst. De raamovereenkomst gaat in op 1 januari 2026 en heeft een initiële looptijd tot 31 december 2026.