435870-2026 - Wettbewerb
Finnland – Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste – Varasto- ja varastokuljetuspalvelujen hankinta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Varasto- ja varastokuljetuspalvelujen hankinta
Beschreibung: Länsi-Uudenmaan hyvinvointialue (myöhemmin myös Tilaaja) pyytää tarjouksia varasto- ja varastokuljetuspalvelujen hankintaan. Hankinnan ennakoitu arvo mahdollisine lisähankintamahdollisuuksineen on 7 450 000 euroa (alv 0 %). Hankintaan valitaan 1 Toimittaja ja 1 varatoimittaja. Sopimus tehdään toistaiseksi voimassa olevaksi. Tarkempi kuvaus hankinnan sisällöstä on tarjouspyynnön liitteissä 2 Hankinnan kohteen kuvaus ja 9 Vaatimuslomake.
Interne Kennung: 1286/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000