See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy kabli i przewodów elektroenergetycznych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 731190-2025
Interne Kennung: PZP/RME/00018/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31320000 Stromverteilerkabel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Kable sygnalizacyjne
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Oponowe przewody górnicze nN
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Kable elektroenergetyczne górnicze nN i SN
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Przewody górnicze nN i SN
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Specjalistyczne przewody sterownicze
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Specjalistyczne kable telekomunikacyjne
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Przewody elektroenergetyczne niskonapięciowe
Interne Kennung: Część nr 7