2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a instalace zařízení ETCS pro železniční kolejová vozidla Stadler GTW ZLK
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření smlouvy, na jejímž základě bude vybraný dodavatel realizovat dodávky a následnou instalaci mobilní části ETCS aplikační úrovně Level 2 (L2) vyhovující základní normě 3 (Baseline 3) ve verzi 3.6.0. Předmět plnění bude instalován do již existujících železničních kolejových vozidel, které jsou již nyní v běžném provozu. Nejedná se tedy o instalaci do nových železničních kolejových vozidel. Vozidla jsou vybavena vozidlovou částí národního vlakového zabezpečovače typu LS 06 výrobce AŽD Praha a.s. Pro spojení v síti GSM-R je na vozidle instalována lokomotivní souprava VS67 výrobce T-CZ, a.s. Na vozidle je dosazena souprava elektronického rychloměru řady RE1xx. Součástí je odolná záznamová paměť řady CPSM, která zajišťuje plnění požadavku standardu EN 62625. Výrobce TRAMECo Systems, s.r.o.. Více viz ZD.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednací řízení s uveřejněním probíhá ve dvou fázích, a to ve fázi kvalifikační a fázi nabídkové. Více viz ZD.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50223000 Instandsetzung von Lokomotiven, 51612000 Installation von Datenverarbeitungsanlagen, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávka a instalace zařízení ETCS pro železniční kolejová vozidla Stadler GTW ZLK
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající v navýšení celkového počtu dodaných a instalovaných ETCS (tj. nyní uvažovaných 11 ks), a to v počtu maximálně 5 ks dalších ETCS pro další vozidla sériové výroby. Zároveň si Zadavatel vyhrazuje změnu závazku spočívající v rozšíření schválení zařízení příslušným orgánem tak, aby zařízení a vozidlo s instalovaným ETCS bylo schváleno i pro plný/ostrý provoz (tj. nikoliv pouze zkušební provoz) na území Slovenska. Více viz ZD. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění závazku ze smlouvy, a to v případě, že dojde k odstoupení ze strany Zadavatele podle čl. 18 závazného návrhu smlouvy. Více viz ZD.